Çelik Konstrüksiyon

Fabrikamızda; beğenilen modellerin mimari projeleri tamamlandıktan sonra, proje özel CAD programları ile çözümlenir ve vida yerlerine kadar titizlikle detaylandırılır.

Tüm yapı elemanlarının bilgisayar kontrolünde üretilmesi, yapıyı ciddi şekilde etkileyebilecek işçilik ve üretim hatalarından korur. Üretim tesisimizde titiz kalite kontrolü ile hazırlanan çelik taşıyıcı sistem aynı zamanda teorik hesap değerleri pratikte de aynen geçerli olan çözümlerdendir.

Çelik yapı sisteminde galvanizli hafif çelik olarak üretilen duvar, döşeme ve çatı panellerindeki özel profillerin panel birleşimlerinde perçin, civata, somun ve akıllı vidaların kullanılması malzemenin kimyasal özelliğini bozmaz ve en rutubetli bölgelerde bile yıllarca paslanma riski taşımaz.

Gemi İnşaa

Vira Marin müşteri isteklerine ve klas kuruluşlarının standartlarına uygun olarak en kısa sürede ve rekabetçi fiyatlar ile modern gemiler, botlar, balıkçı tekneleri, yatlar, özel amaçlı gemiler ve dubalar inşa edebilmektedir.

Yeni Gemi İnşaada Güçlü Yanlarımız;

80’den fazla Gemi Insaati ve Gemi Makineleri Mühendisi, teknisyen, idari personel ve deneyimli isçi barindiran genis tersane kadrosu.

11 tona kadar günlük çelik isleme kapasitesi. (Yillik 4.000 tondan fazla) Stoklarında her zaman yeterli çelik ve profil bulundurabilme.

3-B gemi modelleme (tekne, boru ve donatım) ve tüm imalat resimlerini üretebilecek kapasitede bir dizayn departmanı. Zamanında teslim.

Kamu Projeleri

Kamu Projeleri alanında yüksek bilgi ve tecrübe birikimine sahip Vira Yılmaz, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla Türkiye’deki büyük projelerde yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır. İlerleyen teknolojiyi sürekli takip ederek yatırımlarına devam eden firmamız, sürekli gelişime önem vermektedir.

Yüksek kalite politikasıyla en son teknolojileri kullanarak bu alanda adından söz ettirmeyi misyonu haline getiren şirketimiz, yatırımları ve hizmetiyle müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirlemiştir.

Anahtar Teslim Projeleri

Vira Marin, aşağıda belirtilen kalemlerle de sınırlı olamayacak şekilde Anahtar Teslim projeleri istenilen sahada, belirlenen iş ve hizmet kapsamında ve tüm malzeme ve ekipman da dahil olacak şekilde Mühendislik, Tedarik ve Montaj aşamaları sonunda gerçekleştirerek ünite bazında çalışır durumda teslim eder.

Temel Mühendislik, Ayrıntılı Tasarım ve Mühendislik, Tedarik Hizmetleri, Çelik İmalat ve Montaj İş ve Hizmetleri, Proje Kapsamındaki İnşaat İşleri, Mekanik Tamamlanma, Devreye Alma ve Performans Testleri, Kullanıcı Personeli İçin Eğitim Hizmetlerinin Sağlanması

Altyapı Projeleri

Vira Marin, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan İzka İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Vira Marin, ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı,  piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.